تعمیر قهوه ساز

 1. خانه
 2. chevron_left
 3. تعمیر قهوه ساز

اگر از خراب‌شدن دستگاه قهوه ساز خود ناراحت هستید، تعمیر قهوه ساز بوش خود را به سروش سرویس بسپارید. تکنسین‌های این مرکز بادقت، مهارت و سرعت عمل بالا دستگاه شما را اصولی تعمیر می‌کنند تا شما دوباره از نوشیدن یک فنجان قهوه خوش‌عطر و طعم لذت ببرید.

امروزه خوردن یک فنجان قهوه در شروع یا طول روز برای بیشتر افراد امری حیاتی است. با توجه به اهمیت زمان در زندگی، خیلی از افراد از دستگاه‌های قهوه ساز و اسپرسو ساز برای تهیه قهوه و اسپرسو استفاده می‌کنند. این دستگاه‌ها هم مثل دستگاه‌های دیگر به‌مرور دچار خرابی و مشکل می‌شوند. برای جلوگیری از تحمیل هزینه بیشتر، تعمیر قهوه ساز را باید به نمایندگی تعمیرات انواع قهوه ‌ساز و اسپرسو ساز بسپارید.

معرفی برندهای قهوه‌ ساز

مروزه برندهای مختلفی، انواع قهوه ساز (Coffee Maker) صنعتی و خانگی را تولید می‌کنند. قهوه ساز صنعتی برای مکان‌های پر رفت‌و‌آمد مانند کافی‌شاپ‌ها استفاده می‌شوند. برخی از برندهای قهوه ساز و اسپرسو ساز موجود در بازار ایران عبارت‌اند از:

 • قهوه ساز ال‌جی
 • قهوه ساز بوش
 • قهوه ساز زیمنس
 • قهوه ساز سامسونگ
 • قهوه ساز دلونگی
 • قهوه ساز مولینکس
 • قهوه ساز بکو

تمام قهوه سازهای برندهای مختلف به‌مرور و بر اثر استفاده مداوم خراب می‌شوند و نیاز به تعمیر پیدا می‌کنند. در این مواقع بهترین راه برای تعمیر قهوه ساز خانگی و صنعتی مراجعه به تعمیرکار حرفه‌ای است تا دستگاه‌تان را مانند روز اول سالم تحویل شما دهد.

چه موقع باید برای تعمیر قهوه ساز بوش با تعمیرکار تماس بگیریم؟

بعضی از مشکلات در کار دستگاه اختلال ایجاد می‌کنند یا دستگاه را از کار می‌اندازند و باید برای رفع آن‌ها با مرکز معتبر تعمیرات قهوه ساز بوش تماس بگیرید. این مشکلات اساسی عبارتند از:

 • خرابی و کار نکردن لامپ خبر
 • روشن نشدن دستگاه
 • داغ نبودن قهوه یا اسپرسو بعد از دم کشیدن
 • با بالارفتن حرارت، آب از دستگاه خارج نشود
 • کار نکردن کلیدهای قهوه ساز
 • جوشیدن قهوه در دستگاه
 • گرم نشدن آب
 • خرابی پمپ مکنده قهوه ساز

شاید دستگاه قهوه ساز یا اسپرسو ساز شما با وجود این مشکلات کار کند؛ اما برای جلوگیری از خرابی بیشتر دستگاه استفاده از آن را متوقف کنید. در اولین فرصت با تعمیرکار حرفه‌ای قهوه ساز بوش برای تعمیر قهوه ساز و اسپرسو ساز خود تماس بگیرید.

مزایای تعمیر قهوه ساز و اسپرسو ساز بوش توسط تکنسین ماهر

خراب‌شدن دستگاه قهوه ساز در خانه یا محیط کار، باعث آزرده‌خاطر شدن اعضای خانه یا مشتریان می‌شود. برای همین تعمیر این دستگاه، اهمیت بالایی دارد. البته تعمیر دستگاه قهوه ساز باید توسط فرد متخصص انجام شود تا دستگاه دچار خرابی‌های بیشتر نشود. غیر از این مورد تعمیر انواع اسپرسو ساز بوش توسط تعمیرکار حرفه‌ای مزایای زیر را نیز به دنبال دارد:

 1. عیب‌یابی اصولی بع دلیل شناسایی کامل انواع قهوه ساز و قطعات آن
 2. در مرحله اول تلاش برای تعمیر قطعه به‌جای تعویض
 3. استفاده از قطعه فابریک و باکیفیت
 4. رعایت نکات بهداشتی و ایمنی
 5. شفافیت و انصاف در اعلام قیمت و هزینه تعمیرات
 6. انجام تعمیرات با سرعت و دقت بالا
 7. ارائه توضیح کامل در خصوص ایراد دستگاه
 8. وقت‌شناسی و حضور به‌موقع در محل شما برای انجام تعمیرات

برای برخورداری از این مزایا در صورت خراب شدن دستگاه قهوه ساز خود با نمایندگی تعمیرات قهوه ساز بوش در شهرتان تماس بگیرید. شما ساکنین اصفهان نیز می‌توانند برای تعمیر قهوه ساز بوش در اصفهان با بهترین نمایندگی تعمیرات قهوه ساز سروش سرویس تماس بگیرید.

تعمیر قهوه ساز

نکات مهم نگهداری برای جلوگیری از نیاز به تعمیر قهوه ساز برقی

برای اینکه دستگاه شما مدت زیادی سالم بماند باید نکاتی را در نگهداری و استفاده از آن رعایت کنید. با رعایت نکات گفته شده توسط بهترین تعمیرکار قهوه ساز بوش در اصفهان، می‌توانید از تعمیر و پرداخت هزینه تعمیرات بی‌نیاز شوید. این نکات طلایی عبارت‌اند از:

تمیزکردن دستگاه

تمیزکردن دستگاه از رسوبات قهوه و آب برای افزایش طول عمر دستگاه، بهداشت و حفظ کیفیت قهوه اهمیت دارد. در قهوه سازهای صنعتی یا قهوه سازهای دارای مخزن شیشه‌ای تمیزکردن آن هفته‌ای یکبار توصیه می‌شود. برای قهوه‌سازهای خانگی نیز ماهی یکبار اقدام به تمیزکردن و جرم‌زدایی مخزن و اجزای قهوه ساز بپردازید. توجه کنید که در زمان تمیزکردن دستگاه، آب به قسمت‌های الکتریکی دستگاه وارد نشود. همچنین برای جرم‌زدایی می‌توانید از سرکه سفید استفاده کنید. سرکه را مانند آب در مخزن ریخته و مراحل ساخت قهوه را انجام دهید تا دستگاه جرم‌زدایی و تمیز شود.

استفاده از محافظ الکتریکی برق

مانند هر وسیله برقی دیگری، نوسان برق می‌تواند به قهوه ساز برقی و اتوماتیک آسیب برساند. برای جلوگیری از خرابی و نیاز به تعمیر قهوه ساز یا حتی خرید قهوه ساز جدید، از محافظ الکتریکی برای دستگاه‌تان استفاده کنید.

خاموش‌کردن دستگاه

برخی از دستگاه‌های قهوه ساز پس از استفاده به طور اتوماتیک برای کاهش مصرف برق و افزایش عمر دستگاه خاموش می‌شوند. اما اگر دستگاه شما به طور اتوماتیک خاموش نمی‌شود، به‌صورت دستی پس از هر بار استفاده آن را خاموش کنید.

خارج کردن کامل قهوه از دستگاه برای کاهش نیاز به تعمیر قهوه ساز

در هنگام ریختن یک فنجان قهوه دقت کنید که قهوه تا آخرین قطره از دستگاه خارج شود. در صورتی که قهوه برای مدت طولانی در دستگاه بماند رسوب ایجاد می‌کند و رسوب ایجاد شده باعث گرفتن مجرای نازل و مخزن و آسیب به دستگاه می‌شود.

سوالات رایج در خصوص مشکلات قهوه ساز بوش

بعضی از مشکلات در انواع دستگاه‌های قهوه ساز و اسپرسو ساز مشترک هستند و برای بیشتر دستگاه‌ها این مشکلات پیش می‌آیند. شناخت مشکلات رایج دستگاه‌های قهوه ساز این امکان را به شما می‌دهد که بتوانید راه‌حل رفع مشکل را به‌راحتی پیدا کنید و نیاز به تعمیر قهوه ساز و یا هزینه آن را کاهش دهید.

چرا قهوه ساز بوش آب را گرم نمی‌کند؟

علت گرم نشدن آب در قهوه ساز مربوط به مشکل قطع برق یا خرابی المنت است. در مرحله اول از اتصال دستگاه به برق و سالم بودن کابل و پریز برق مطمئن شوید. در صورت حل نشدن مشکل برای تعویض یا تعمیر المنت دستگاه با نمایندگی تعمیرات تخصصی قهوه ساز بوش تماس بگیرید.

چرا آب از دستگاه اسپرسو ساز خارج نمی‌شود؟

این مشکل دو دلیل دارد ۱- رسوب گرفتن مخزن و مجرای نازل که با جرم‌زدایی می‌توانید مشکل را حل کنید. ۲- کج شدن سوپاپ قهوه ساز که برای تعویض آن باید توسط تکنسین متخصص انجام شود.

هزینه تعمیر قهوه ساز بوش چقدر است؟

با توجه به دلایل مختلف در خرابی قهوه ساز بدون عیب‌یابی نمی‌توان هزینه‌ای را اعلام کرد. اگر شما بابت بالا بودن هزینه تعمیر قهوه ساز بوش نگران هستید، بهتر است با مرکز تعمیر فوری قهوه ساز بوش تماس بگیرید. نمایندگی‌ها و مراکز مجاز تعمیر لوازم‌خانگی و قهوه ساز برای خدمات خود قیمت‌های منصفانه‌ای را ارائه می‌دهند.

چرا دستگاه روشن نمی‌شود؟

روشن نشدن هر نوع دستگاه برقی مثل قهوه ساز دلایل مختلفی مثل قطع بودن برق، خرابی خازن یا مدار الکتریکی دارد. برای روشن شدن دستگاه با تعمیرکار تماس بگیرید.

علت خارج شدن تفاله از قهوه ساز چیست؟

وجود تفاله در فنجان قهوه خبر از خرابی سبد قهوه ساز می‌دهد. در صورت خرابی سبد و ایجاد سوراخ روی آن باید سبد قهوه ساز تعویض شود. برای جلوگیری از خراب شدن سبد بهتر است هر روز یا بعد از هر بار استفاده، سبد قهوه ساز را تمیز کنید.

چرا قهوه در زمان آماده شدن در دستگاه می‌جوشد؟

جوشیدن قهوه به‌خاطر تنظیم نبودن یا خرابی ترموستات است. طبق دفترچه راهنما ابتدا تنظیمات مربوط به ترموستات قهوه ساز را انجام دهید. در صورتی که مشکل حل نشد باید برای تعمیر یا تعویض ترموستات اقدام کنید. توجه کنید که کار تعویض یا تعمیر ترموستات را به تعمیرکار ماهر بسپارید تا دستگاهتان دچار خرابی‌های بیشتری نشود.

علت نشت و چکه کردن آب از دستگاه چیست؟

این مشکل در صورت خرابی پمپ، سوراخ شدن مخزن، پوسیدگی واشر و خرابی المنت قهوه ساز پیش می‌آید. برای عیب‌یابی دقیق، تعمیر اصولی، جلوگیری از خرابی و خسارات بیشتر به دستگاه با مرکز تخصصی تعمیر قهوه ساز بوش در اصفهان و سایر شهرها تماس بگیرید.

بهترین مرکز تعمیر قهوه ساز بوش در اصفهان

نوشیدن یک فنجان قهوه، انرژی مورد نیاز بدن را تامین و روحیه را مثبت می‌کند. برای همین تعمیر قهوه ساز بوش در سریع‌ترین زمان برای افراد علاقه‌مند به این نوشیدنی واجب است. اگر شما قهوه ساز خانگی یا صنعتی نیازمند به تعمیر دارید، برای تعمیر دستگاه‌تان در اصفهان به بهترین روش و قیمت مناسب با سروش سرویس تماس بگیرید.

توجه کنید که سروش سرویس نمایندگی تعمیر قهوه ساز و تعمیر اسپرسو ساز برندهای مختلف مثل تعمیر قهوه ساز بوش در ایران را دارد. همچنین این مرکز با داشتن تکنسین‌های ماهر در زمینه تعمیر انواع لوازم خانگی برای شما خاطره‌ای خوب از تعمیر و سرویس لوازم‌خانگی رقم می‌زنند. شما می‌توانید برای دریافت هرگونه مشاوره و درخواست خدمات در خصوص تعمیرات انواع دستگاه قهوه ساز بوش با شماره‌های زیر تماس بگیرید:

۰۹۱۳۳۰۲۶۱۵۲۰۹۱۲۰۹۱۳۶۹۱