تعمیر آبمیوه گیری

 1. خانه
 2. chevron_left
 3. تعمیر آبمیوه گیری

برای نوشیدن یک لیوان آبمیوه طبیعی و تازه در طول روز، تعمیر آبمیوه گیری بوش خود را به سروش سرویس بسپارید. داشتن آبمیوه گیری، برای لذت بردن از نوشیدن آبمیوه مغذی و سالم در هر خانه‌ای لازم است. با توجه به این موضوع تولیدکننده‌های لوازم خانگی ایرانی و خارجی انواع آبمیوه گیری دستی و برقی با مدل‌های متنوع تولید می‌کنند.

با اینکه در تولید بیشتر آب میوه گیری‌ها از بهترین قطعات و فناوری‌های روز استفاده می‌شود؛ اما این محصولات نیز گاهی دچار عیب ‌و ایراد می‌شوند. در مواقع خرابی آبمیوه گیری بهترین راه، مراجعه به تعمیرکار متخصص برای تعمیر آن است. با سپردن آبمیوه گیری خود به مرکز مجاز تعمیرات آبمیوه گیری مثل سروش سرویس، مطمئن باشید که کار را به کاردان آن سپرده‌اید.

مزایای انتخاب تعمیرکار ماهر برای تعمیر آبمیوه گیری بوش

انجام هر کاری به‌خصوص تعمیرات را باید به اهلش سپرد تا کار درست پیش برود. تعمیر آبمیوه گیری توسط تعمیرکار غیرحرفه‌ای، شما را بابت انجام دوباره تعمیرات، پرداخت هزینه بیشتر و این‌گونه مشکلات گرفتار می‌کند. غیر از این مسئله مهم، با انتخاب مرکز تخصصی تعمیر آبمیوه‌ گیری خانگی و صنعتی (فروشگاهی) مزیت‌های زیر نصیبتان می‌شود:

کیفیت بالای تعمیرات به ‌خاطر عیب‌یابی درست

مهم‌ترین عامل در تعمیر حرفه‌ای و بازگشت کارایی دستگاه، عیب‌یابی صحیح است. فرد دوره دیده با اطلاعات بروز و شناخت انواع آبمیوه گیری به ‌خوبی می‌تواند بهترین خدمات و تعمیرات را ارائه دهد. همچنین فرد متخصص به‌ خاطر تجربه و مهارت خود از پس هرگونه مشکل و چالش در حین تعمیرات بدون آسیب ‌زدن به دستگاه برمی‌آید.

اتخاذ بهترین تصمیم در جهت تعمیر یا تعویض قطعات

خیلی وقت‌ها تعمیر قطعه بهتر از تعویض و گاهی تعویض قطعه به‌صرفه‌تر از تعمیر آن است. تعمیرکار خبره با تجزیه‌وتحلیل منطقی، بررسی هزینه تعمیرات و مدت کارایی قطعه بهترین روش برای تعمیر آبمیوه گیری و مشاوره را به شما ارائه می‌دهد.

استفاده از قطعات اصلی و درجه‌یک

استفاده از قطعه فابریک و باکیفیت در هنگام تعویض قطعه نقش مهمی در عملکرد آبمیوه گیری دارد. نمایندگی مجاز تعمیر آبمیوه گیری در زمان تعویض قطعات از قطعات درجه‌یک و متناسب با دستگاه استفاده می‌کند.

ارائه هزینه منصفانه

مرکز تخصصی تعمیرات آبمیوه گیری بوش با توجه به اصل مشتری مداری، مناسب‌ترین و شفاف‌ترین هزینه تعمیرات دستگاه شما را انجام می‌دهد.

تعمیر آبمیوه گیری بوش در تعمیرگاه یا محل شما

مرکز تعمیر تخصصی انواع آبمیوه گیری بوش با داشتن تعداد زیادی فرد متخصص در خصوص تعمیر انواع و برندهای مختلف این سدتگاه، امکان مراجعه به تعمیرگاه و حضور تکنسین‌ها در محل شما را دارد. شما برحسب وضعیت و خواست خود می‌توانید یکی از دو حالت را انتخاب کنید.

صرفه‌جویی در زمان

با توجه به امکان حضور تعمیرکار در محل، شما دیگر نیازی به رفت‌وآمد به تعمیرگاه و سپری کردن وقت خود پشت ترافیک ندارید. این زمان را می‌توانید به کارهای دیگر، وقت گذراندن پیش عزیزانتان و حتی مطالعه بگذرانید.

با توجه به مزایای بالا، اگر در اصفهان دنبال چنین مرکز تخصصی هستید مجموعه سروش سرویس در خدمت شما است. این مجموعه آماده ارائه انواع خدمات تخصصی سرویس و تعمیر آب میوه گیری بوش، سامسونگ و دیگر برندهای موجود در بازار با تمام مزایای گفته‌شده می‌باشد.

تعمیر آبمیوه گیری

معرفی مشکلات متداول آبمیوه گیری بوش

انواع آبمیوه گیری با توجه به قطعات و ساختار خود دچار ایرادهایی می‌شوند؛ اما با توجه به تنوع مدل و برند مشکلات آن‌ها یکسان است. آشنایی با مشکلات متداول در دستگاه به شما کمک می‌کند تا زمان مناسب برای تماس با تعمیرکار را بشناسید.

روشن نشدن دستگاه

روشن نشدن و کار نکردن آبمیوه گیری علت‌های متفاوتی دارد. بیشتر وقت‌ها، ایرادهای زیر عامل ایجاد این مشکل می‌شوند:

 • مشکل در پریز یا قطع بودن برق
 • وجود اشکال و قطعی در دو شاخه و سیم رابط آبمیوه گیری
 • از کار افتادن کلید خاموش و روشن دستگاه
 • قطع شدن سیم‌های اصلی مدار آب میوه گیری
 • خرابی قطعه اورلود دستگاه
 • وجود ایراد در موتور یا سوختگی آن

با توجه به این عوامل، عیب‌یابی و رفع ایراد باید توسط فرد متخصص برای برگشت کامل عملکرد آبمیوه گیری انجام شود.

خاموش شدن ناگهانی دستگاه در زمان کار

در بیشتر مواقع خاموش شدن ناگهانی وسایل برقی بابت خرابی اورلود (محافظ الکتریکی موتور) است. در صورت سالم بودن اورلود، پروانه خنک‌کننده موتور ایراد دارد که باید بررسی، تعمیر یا تعویض شود. با توجه به نقش مهم این دو قطعه در سلامتی و عملکرد موتور تعمیر و تعویض آن‌ها باید توسط تعمیرکار ماهر آبمیوه گیری بوش انجام شود.

داغ شدن بیش از حد دستگاه از دلایل تعمیر آبمیوه گیری

هنگام گرم شدن زیادی آبمیوه گیری دو مورد را بررسی کنید ۱- وجود میوه‌های سفت در دستگاه و فشار آمدن به پره‌ها و موتور ۲- قرارگیری دستگاه روی سطح نامناسب و نرسیدن هوا به موتور. وجود هرکدام از این دو مورد می‌تواند دلیل مشکل شما باشد. در صورت نبود این موارد برای عیب‌یابی و تعمیر فوری آبمیوه گیری بوش با تعمیرکار تماس بگیرید.

خوب آب نگرفتن میوه‌ها توسط دستگاه

این مشکل به ‌خاطر گرفتگی فیلتر، کندی تیغه و ایجاد فاصله بین تیغه و صفحه زیری آن رخ می‌دهد. شما می‌توانید قبل از تماس یا تعمیرکار فیلتر را بابت کثیفی و گرفتگی آن چک کنید. اگر مشکل از فیلتر نبود، باید تیغه و صفحه زیری آن توسط تعمیرکار بررسی شود و در صورت خرابی تیغه‌ها باید آن‌ها عوض شوند.

لرزش زیاد از دیگر دلایل تعمیر آبمیوه گیری

لرزش آبمیوه گیری دلایل مختلفی دارد که بعضی از آنها را شما و برخی را نیز تعمیرکار می‌تواند رفع کند. علت‌های لرزش دستگاه که شما می‌توانید برطرف کنید عبارت‌اند از شل بودن پایه‌ای دستگاه، مناسب نبودن سطح زیری آبمیوه گیری و زیاد بودن کف آبمیوه داخل دستگاه. درصورتی‌که مشکل به دلیل این موردها نباشد باید موتور و قطعات آن توسط تعمیرکار حرفه ای آبمیوه گیری بوش بررسی و رفع شود.

باقی ماندن تفاله میوه‌ها در دستگاه

کثیفی، خرابی یا خارج شدن فیلتر آبمیوه گیری از محل خودش علت اصلی این موضع است. در صورت تمیز کردن فیلتر کثیف، تعویض فیلتر خراب و یا قرار دادن فیلتر در جای خودش باعث رفع این مشکل می‌شود. همچنین پایپ و تفاله میوه‌هایی مانند کیوی و گوجه‌فرنگی در صورت آبگیری با دستگاه در آن باقی می‌مانند.

تعمیر آبمیوه گیری

نشت کردن آب از آبمیوه گیری

در صورت ترک و شکستگی در ظرف یا لرزش زیاد دستگاه، امکان نشت آبمیوه از آن وجود دارد. اگر ظرف سالم باشد و دستگاه لرزش نداشته باشد برای پیدا کردن ایراد و رفع آن برای تعمیر فوری آبمیوه گیری اقدام کنید.

ایجاد صدای بیش از حد در حین آب گرفتن میوه

گیرکردن پره‌های تیغه به بدنه یا خرابی قسمتی از یاتاقان مسبب ایجاد صدایی ناهنجار از دستگاه است. تعمیر یا تعویض یاتاقان یا تیغه آبمیوه گیری باید توسط فرد متخصص انجام شود تا آسیب بیشتری به دستگاه وارد نشود. بنابراین برای تعمیر آبمیوه گیری در این زمینه با یک تعمیرکار ماهر تماس بگیرید.

نکات مهم و پیشگیرانه خرابی و تعمیر آبمیوه گیری

تعمیرکاران حرفه‌ای آبمیوه گیری عقیده دارند که برخی از خرابی‌های قطعات این دستگاه مربوط به نگهداری و استفاده نادرست از آن است. به ‌همین جهت آن‌ها برای جلوگیری از خرابی‌های این‌چنینی رعایت نکات زیر را به شما پیشنهاد می‌کنند.

 1. قبل از آب گرفتن میوه‌ برای جلوگیری از وارد شدن فشار زیاد به موتور، هسته میوه‌ را جدا و میوه را به قطعات کوچک تقسیم کنید.
 2. همیشه دستگاه را روی سطح صاف و مناسب قرار دهید تا موتور بیش ‌از حد داغ نشود.
 3. پس از گرفتن حدود نیم لیتر (دو لیوان) آبمیوه، مخزن تفاله را برای حفظ تعادل دستگاه و نلرزیدن آن خالی کنید.
 4. برای آب گرفتن میوه‌های نرم مانند گوجه‌فرنگی و هلو از آبمیوه‌گیری استفاده نکنید؛ زیرا باعث گرفتگی فیلتر و مانند تفاله و پایپ در دستگاه می‌شود.
 5. پس از استفاده از آبمیوه گیری توری و شیر آن را با فرچه تمیز کنید و قطعات قابل شستشو را نیز با آب سرد بشویید. توری را تمیز کنید تا از وارد شدن تفاله‌ها به موتور و آسیب زدن به آن جلوگیری کنید.
 6. به مدت طولانی از دستگاه استفاده نکنید. هرچند دقیقه به آن استراحت بدهید تا به موتور فشار زیادی نیاید.
 7. آبمیوه گیری‌های بزرگ و فروشگاهی خود را هرچند وقت یک‌بار سرویس کنید.

رعایت این نکته‌ها باعث افزایش طول عمر آبمیوه گیری و جلوگیری از خرابی قطعات مختلف آن می‌شود.

تعمیر آبمیوه گیری بوش در اصفهان

برای جلوگیری از خرید آبمیوه گیری جدید، پرداخت چندباره هزینه تعمیر آبمیوه گیری بوش و جلوگیری از دردسرهای خرابی دستگاه، تعمیر آن را به تعمیرکار متخصص بسپارید. در شهر اصفهان، نمایندگی مجاز تعمیر آبمیوه گیری بوش سروش سرویس از بهترین مراکز ارائه خدمات تخصصی تعمیرات انواع مدل‌های آبمیوه گیری بوش و دیگر برندهای مختلف است.

این مجموعه همواره با تعمیر اصولی در سریع‌ترین زمان و دقت بالا، استفاده از قطعات اصلی و اعلام هزینه شفاف و منصفانه حرف اول را در بین تعمیرگاه‌ها می‌زند. همچنین شما می‌توانید درخواست تعمیر آبمیوه گیری بوش و سایر لوازم خانگی را در منزل توسط تکنسین‌های این مجموعه را در زمان دلخواه خود بدهید. شما برای استفاده از تمام خدمات ارائه‌شده و مشاوره‌های مجموعه سروش سرویس می‌توانید با شماره‌های زیر تماس بگیرید.

۰۹۱۳۳۰۲۶۱۵۲۰۹۱۲۰۹۱۳۶۹۱